4.6 امتیاز از 5 - 13 رای

شرکت داده نگار ثمین با عنوان تجاری (MRB Software) سال هاست در زمینه طراحی وبسایت، برنامه نویسی نرم افزار های تحت دسکتاپ و نرم افزار های پردازش اطلاعات ، علمی، صنعتی و آماری و همچنین حوزه بهینه سازی وبسایت ( سئو ) در استان خراسان و سایر استان ها و شهرستان های ایران فعالیت می کند.

در طول بیش از 9 سال فعالیت این شرکت در زمینه های مذکور تمام سعی ما بر این بوده است تا بهترین کیفیت را با مناسب ترین هزینه و کمترین زمان در اختیار کاربران خود قرار دهیم و خدای متعال را شاکریم که توانسته ایم اعتماد شما عزیزان را جلب کرده و همچنان در این زمینه به فعالیت خود ادامه دهیم.

در همین راستا شرکت نرم افزار گستر کهن دیار شرق MRB Software آمادگی خود را جهت همکاری با تمام ارگان ها، شرکت های دولتی و خصوصی، کارخانه های صنعتی و شخصیت های حقیقی و حقوقی؛ اعلام میدارد. 

 

یکی از اهداف شرکت ما؛ پر کردن خلأ های نرم افزاری، حل و یا حداقل تسهیل چالش های کاربران در حوزه های مختلف است؛ چنانکه می توان با جایگزین کردن روش های قدیمی با نرم افزار و حذف بروکراسی و عمل ها و محاسبات پیچیده و حتی بعضاً ساده اما تکراری هم در زمان و هم در هزینه های جاری خود به میزان چشمگیری صرفه جویی کرد.

چنانچه شما نیز با مسائل و چالش های مشابهی روبرو هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم به نرم افزار و دنیای دیجیتال به عنوان یک راه حل منطقی و کم هزینه در مقابل سایر روش های جایگزین توجه نمایید.

شرکت نرم افزار گستر - شرکت توسعه مهندسی نرم افزار کهن دیار (نام قبل) - داده نگار ثمین