5.0 امتیاز از 5 - 4 رای

منظور از طراحی سایت سفارشی چیست؟

منظور از طراحی سایت سفارشی چیست؟

منظور از طراحی سایت سفارشی چیست؟

در تصور بسیاری از کاربران اصطلاح طراحی وبسایت سفارشی فقط مربوط طراحی قالب اختصاصی توسط طراح است و با به کار بردن این اصطلاح توسط شرکت طراحی، ذهن کاربر فقط معطوف به ظاهر و گرافیک سایت می شود. اگرچه ممکن است این مورد یکی از متدهای طراحی سفارشی باشد اما طراحی سفارشی معنای عام و گسترده تری را در برمی گیرد و در بیشتر مواقع معنای دقیق تری دارد.

 

منظور از طراحی سفارشی وب سایت بیشتر از آن که مربوط به قالب و گرافیک باشد، به امکانات وبسایت مربوط است. ممکن است شما نیازمند وبسایتی باشید که مختص کاری خاص طراحی شود و جریانی مشخص برای کاربران خود داشته باشد. از یک فرم ساده دریافت اطلاعات از کاربران گرفته تا طراحی وبسایتی با کاربری خاص و پیچیده.

بنابراین اگر شرکت طراحی به شما قول طراحی سفارشی وبسایت را داده بهتر است از آن جزئیات کامل طراحی را بخواهید تا بدانید ویژگی های خاص وبسایت شما چیست و چه تمایزاتی نسبت به دیگر وبسایت ها دارد. آیا منظور از طراحی سفارشی، طراحی اختصاصی قالب و گرافیک است یا طراحی امکانات وبسایت یا هر دو.

البته در طراحی سفارشی این رویه ای غلط محسوب می شود که شرکت طراح امکانات را به شما پیشنهاد دهد. درست تر آن است که شما امکانات مورد نظر خود را روی کاغذ آورده و از شرکت طراح بخواهید این موارد را برای شما طراحی کند. با این کار هم کار طراح روشن تر و ساده تر می شود و هم شما دقیقا همان امکاناتی را که نیاز دارید در وب نهایی در اختیار خواهید داشت.

بنابراین اگر وبسایتی با امکانات خاص نیاز دارید اولین قدم روی کاغذ آوردن نیازهایتان خواهد بود. حتی پیشنهاد می شود امکانات، فرم ها و رویه ها روی کاغذ بصورت دقیق طراحی شود تا طراح بداند شما چه می خواهید.

 

شرکت طراحی سایت نیشابور - طراح سایت نیشابور - سایت نیشابور - شرکت نیشابور - نیشابور - طراحی سایت و نرم افزار سفارشی در نیشابور

این قافله عمر عجـب می گذرد      دریاب دمی کـه با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری      پیش آر پیاله را که شب می گذرد
خیام نیشابوری
امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشه.

- مهندس بتوئی -

نظرات

 
 1. user

  طراح سایت نیشابور  , 

  ارسال شده: 2017/08/19 07:35:23

  ممنون مهندس. همین طور شما.

 2. user

  امیر  , 

  ارسال شده: 2017/08/19 07:34:32

  سلام مهندس خسته نباشی.

ارسال نظر

 
کپچا
 redo

درخبرنامه ما عضو شوید

بالا